Shopping Cart

Ostukorvis tooteid ei ole

Firmast

KeskküttekatladKeskküttekatlad, katlakomplektid ja küttesüsteemid: omame pikaajalist kogemust nende paigaldamisel

Eks ole ju majanduskriis mõjutanud meid kõiki. Suurenes tööpuudus, paljudel vähenesid sissetulekud. Ehitussektoris vähenes töövõttude maht ja nende teostamise hind. Samaaegselt aga materjalide hind näit: teras, tõusis. Samuti on olnud pidevalt hinnatõusu energiasektoris (maagaas, elekter).

Ka talv 2009-2010, kus temperatuurid küündisid -30°C – ni ja enam, pani meid, meie eluaseme ja meie küttesüsteemid proovile ja jääb meile paljudele meelde. See aeg pani paljusid meist raha lugema ja mõtlema. Mõtlema, kas tuleb veel sellist talve, kas veetorud jälle külmuvad, kas mu küttesüsteem peab veel vastu, kas süsteem on otstarbekas ja taskukohane arvestades pidevat energiahinnatõusu.

“MASU” aeg ja meie spetsialistide koostööpartneritepoolne positiivne tagasiside ning klientide soovidega arvestamine, oli ajendiks ka ettevõtte Moderator OÜ loomiseks 2010.a alguses.

Meie spetsialistidel on pikaajalised kogemused küttesüsteemide, vee- ja kanalisatsioonisüsteemide ehituse alal nii Eestis, Lätis kui ka Soomes. Spetsialistide suur kogemustepagas võimaldab paindlikku ja proffessionaalset lähenemist Teie kütte, vee, kanalisatsiooni vms probleemide lahendamisel.

Moderator keskküttekatlad, katlakomplektid

Oleme firma “Moderator”, kellel kogemusi küttesüsteemide tootmises juba üle 30 aasta, maaletooja ja ametlik esindaja Eestis. Paljud firma Moderator keskküttekatlad, katlakomplektid omavad keskkonnasõbralikkuse, st öko sertifikaati, on ökonoomsed (kõrge effektiivsusega) ja kasutusmugavad ning kõrge kvaliteediga.

Olgu kütuseks pellet, hakkepuit, saepuru, laastud, halupuu, teravili, kivisüsi, brikett, turvas; kas soovite kütta automatiseeritult või tahate puid käsitsi katlasse visata, meie tootevalikust leiate endale kindlasti sobiliku katla. Lisaks küttekulude vähenemisega ja mugavusega, aitate kaasa ka looduse puhtana hoidmisele.

Meeldivat koostööd soovides,
Moderator OÜ juhatus